КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащанина засудили за підготовку до участі в масових заворушеннях

Дата: 25-09-2014, 10:27.

Черкащанина засудили за підготовку до участі в масових заворушеннях Вироком суду жителя міста Черкас засуджено до позбавлення волі за підготовку до участі в масових заворушеннях на території Донецької області.

Так, чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 294 КК України (масові заворушення). Про це «Нову Добу» поінформували в прес-службі СБУ України в Черкаській області.

Судовим слідством встановлено, що підсудний з метою дестабілізації соціально-політичної обстановки на сході України готувався до виїзду в місто Донецьк для участі в масових заворушення на території Донецької області, які планувались супроводжуватись насильством над особами, захопленням будівель та опором представникам влади із застосуванням зброї.

У суді підсудний свою вину у вчиненні злочину визнав повністю. Суд погодився з позицією прокуратури та призначив обвинуваченому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком тривалістю в три роки.

Теги: черкаси, черкаська область, суд, масові заворушення, Донецьк


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Їй так хотілося кохання… ...
Сергій і Ольга Зінченки, RSS
Отруту готували у Шиханах ...
Лев Хмельковський, RSS
Ходити по склу ...
Анна Сакун, RSS
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS