СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Чорнобаївці змагалися за кубок з футболу

Дата: 22-10-2014, 14:04.

Чорнобаївці змагалися за кубок з футболу Нещодавно на стадіоні селища Чорнобай відбувся традиційний турнір з футболу «Кубок закриття сезону пам’яті Героя Радянського Союзу І.М. Шмига». З вітальним словом до учасників змагань звернулася заступник голови райдержадміністрації Тамара Черкас та нагородила найкращі команди за підсумками чемпіонату району з футболу сезону 2014 року. Серед команд І ліги дипломом ІІІ ступеня та медалями нагороджено команду с. Старий Коврай, дипломом та медалями ІІ ступеня – команду с. Ревбинці, перехідним кубком, медалями та дипломом за перше місце – команду с. Лукашівка. Серед команд вищої ліги нагородили відповідними медалями та дипломами: за ІІІ місце – команду с. Хрестителеве, за ІІ місце – с. Веселий Хутір, переможця чемпіонату – команду с. Лящівка – нагородили дипломом, медалями І ступеня та перехідним кубком. Відзначені медалями та грамотами кращі бомбардири чемпіонату району – Юрій Кривенко (с. Лящівка) та Сергій Золотаренко (с. Веселий Хутір), у першій лізі – Всеволод Головко (с. Лукашівка). Про це «Нова Доба» дізналася в Чорнобаївській РДА.

Головний приз турніру з футболу «Кубок закриття сезону пам’яті Героя Радянського Союзу І.М. Шмига» виборювали 6 команд, які були розділені на дві групи. Після запеклих групових поєдинків у матчі за бронзову нагороду змагалися команди з сіл Лукашівка та Великі Канівці, основний час закінчився з рахунком 0:0, за результатами післяматчевих пенальті бронзу виборола команда с. Лукашівка. У фінального поєдинку за перехідний кубок турніру змагалися команди с. Хрестителева та с. Веселого Хутора, в якому з рахунком 2-0 перемогу святкували футболісти з с. Хрестителеве.

Переможцям турніру вручили кубок, диплом І ступеня та грамоти, призерам – дипломи відповідних рівнів від районної державної адміністрації та районної ради.

Теги: черкаси, черкаська область, кубок, футбол, Чорнобай, спорт


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS