СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Для черкаських кадетів провели бібліотечну мандрівку

Дата: 6-11-2014, 22:03.

Для черкаських кадетів провели бібліотечну мандрівку Напередодні Дня української писемності та мови, який відзначається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки провели незвичайний захід – бібліотечну мандрівку «Світ дивовижний вас вітає». «Нова Доба» про це дізналася в департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

До бібліотеки завітали кадети – учні гімназії №9. Школярі були ознайомлені з відділами бібліотеки, взяли участь у вікторині на кращого знавця українських казок, оглянули виставки читального залу, а також переглянули мультфільми про бібліотеки. Діти із захопленням роздивлялись книги, особливо їх зацікавили дитячі книги та енциклопедії. На завершення кадети отримали пам’ятки по користуванню книгами та пам’ятні календарики.

Цей захід спрямований на залучення до бібліотек нових читачів, адже любов до книги закладається саме в дитинстві.

Теги: черкаси, черкаська область, кадети, екскурсія, бібліотека


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS
Донька Шевченківського краю ...
Сергій Мошенський, RSS
Є у Городищі – ...гуморист! ...
Володимир Даник, RSS