СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Обереги для поранених принесли у Черкаський військовий шпиталь

Дата: 21-11-2014, 18:31.

Обереги для поранених принесли у Черкаський військовий шпиталь Неможливо залишатись осторонь тривожних подій, які відбуваються на сході України. Вихованці та педагоги Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру дарували свою увагу, тепло і підтримку у такий непростий час захисникам Вітчизни, які проходять курс лікування у реабілітаційному центрі Черкаського обласного військового шпиталю.
Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській міській раді.
Діти власноруч виготовили обереги, солодкі сувеніри, намалювали малюнки. Кожен з малюнків насичений головною ідеєю: «Ми хочемо миру та не хочемо, щоб гинули мирні люди та військові».

Вихованиця Зразкової художньої студії декоративно-прикладної мистецтва «Сходинки» Урбан Вікторія передала подарунки від дітей та педагогів Центру воїнам з побажанням здоров΄я і швидкого одужання.

Дуже хочеться, щоб дитячі мрії втілились у життя якомога швидше....

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS