Мікрорайон «Дніпровський» поставив на конвеєр виготовлення найбільш необхідних речей для АТО

Дата: 6-12-2014, 09:05

Мікрорайон «Дніпровський» поставив на конвеєр виготовлення найбільш необхідних речей для АТО
На сьогодні це найбільш ініціативний мікрорайон міста, що допомагає нашим військовиму АТО - стверджують волонтери, які постачають усе необхідне для наших бійців.

- Наразі у комітеті самоорганізації мікрорайону налагоджено збір сировини для масового приготування антипростудних чаїв (калина, лимон, імбир), на які із зони АТО надходять особливі замовлення, - констатує депутат Черкаської міської ради по мікрорайону «Дніпровський» Олег Кашко. – Крім того, на базі КСН проводиться збір консервів, люди приносять теплі ковдри, рукавиці, шарфи і шкарпетки. Ми самі звернулися до волонтерів,що постачають нашим хлопцям у зоні АТО усе необхідне – вони передали нам список вкрай потрібних продуктів і речей, які ми сьогодні збираємо або виготовляємо на базі КСН.
Про це «Нова Доба» довідалася з власних джерел.
- Сьогодні вранці розпочали виготовлення першої маскувальної сітки. Вона зимова – тож сьогодні ми найбільше потребуємо білої тканини (навіть старих простирадл) - для плетіння сіток, - розповідає секретар КСН «Дніпровський» Любов Здоровенко.– Також потрібна темна вовна - для плетіння теплих шкарпеток, рукавиць та шарфів. Тепер у нас постійно кипить робота: у одній кімнатці КСН жінки плетуть сітку, у іншій – нарізають для неї смужками тканину, розпускають на вовну старі речі – поки інші тут же плетуть нашим хлопцям теплі шкарпетки.

- На сьогодні це – найбільш ініціативний район міста, - констатує координатор волонтерської ініціативи «Наш батальйон» Ірина Сенченко. – Ми отримуємо адресні замовлення безпосередньо із зони АТО – наразі там перебуває до 4 тисяч черкащан. І мікрорайон «Дніпровський» - під егідою Олега Кашка та Любові Здоровенко - допомагає нам оперативно виконувати нашу роботу. Спершу вони зібрали 1600 кілограмів овочів, відправляли до АТО також одяг та консерви, які принесли у КСН мешканці мікрорайону. У зоні АТО є дитсадок, що допомагав нашим військовим – то для їх дітей мікрорайон зібрав іграшки. І я бачу, що виконання цієї життєво важливої місії – допомагати нашим бійцям у АТО – об’єднує людей у небайдужу і свідому громаду.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода