СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

«Вишуканка» з Бачкурина відзначила 35-річчя

Дата: 17-12-2014, 09:22.

«Вишуканка» з Бачкурина відзначила 35-річчя На Монастирищині відзначили свято з нагоди 35-річчя від дня створення народного фольклорно-етнографічного колективу «Вишуканка» Бачкуринського Будинку культури.

Голова райдержадміністрації Олег Недогода привітав учасників колективу, подякував «Вишуканці», виконкому сільської ради, керівникам місцевих сільськогосподарських підприємств, усім тим, хто сприяє розвитку мистецтва та поширенню духовного багатства України, вручив Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради, подарунки.
Ансамбль «Вишуканка» першим у районі отримав звання народного. Його успішні виступи в Києві, Черкасах та інших містах і селах України додали мистецької слави Монастирищині.

Колектив був створений з ініціативи директора сільського Будинку культури Миколи Морозюка та Валентини Тимошенко. В різні роки допомагали у становленні ансамблю директор школи Олена Редванська, колишня голова села Марія Вовкотруб, керівники місцевого сільськогосподарського підприємства Петро Сметана та Семен Редванський, сільський голова Тетяна Ганжала.
Згадали та вшанували тих, хто присвятив своє життя пісні та пішов із життя: Валентина Тимошенко, Леся Таран, Галина Форостяна, Євдокія Івасик, Олександра Морозюк, Марія Мельник, Тетяна Тищенко, Олена Ковальова, Марія Дяченко, Явдокія Чуприна, Іван Мряна.
Про це «Нова Доба» дізналася в Монастирищенській РДА.

Колектив співає майже забуті українські пісні, відтворює народні обряди.
Сьогодні серед учасників колективу Андрій і Катерина Дубові, Раїса Прокопенко, Раїса Ковальська, Надія Лисинюк, Лідія Таран, Катерина Мряна, Любов Полулях, Любов Грицай, Анатолій Кучер, Анатолій Савченко та душа колективу Марія Шандра.
Вітали «Вишуканку» колеги, фольклорні колективи «Мрія»,»Родина». Дарували пісні, яких навчала мама, доньки Валентини Тимошенко, Оксана та Олена.

І,звичайно, звучали чудові українські пісні у виконанні «Вишуканки» на радість присутнім, усім, хто закоханий в українську пісню.

Теги: черкаси, черкаська область, Монастирищенський район, Бачкурин, «Вишуканка», ансамбль


Черкаси наживо

Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
У Черкасах розробляють унікальну бібліотеку для незрячих дітей. Тактильні книжки із об’ємними зображеннями можуть допомогти учням із особливими
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS