ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Народний обранець допоміг дітям Городищини

Дата: 18-12-2014, 10:15.

Народний обранець допоміг дітям Городищини Народний депутат Геннадій Бобов продовжує свою довгострокову програму допомоги закладам соціальної сфери Черкащини. Цього місяця в смт Цвіткове, що на Городищині, завдяки народному обранцю було проведено ремонт дитячого садочка. Тож тепер дітлахи перебуватимуть у сучасних і комфортних умовах.

«У 2006 році я прийшла в садочок завідуючою, і коли переступила його поріг, то пошкодувала про своє рішення, – говорить керівник ДНЗ «Сонечко» Світлана Василівна Перетятко. – Була розморожена система опалення, дах протікав, стеля провисла, на двері взимку кріпили ковдри, щоб хоч якось зберегти тепло в приміщенні, що йшло від двох груб, які топили шпалами. У цьому ж 2006 році були виготовлені документи на підключення газу, відремонтовано систему опалення, зроблено косметичний ремонт у приміщенні – і в дитячому садочку збільшилась кількість дітей до 50-ти осіб. У зв’язку зі збільшенням дітей дві групи потрібно було розмістити в одній спальні. Ліжок для всіх дітей не вистачало, додаткового місця для них у спальні також. Потрібні були ліжка більш компактні – триярусні. І ми звернулися до Геннадія Борисовича Бобова з проханням допомогти нам у цьому. Невдовзі він подарував нам 12 триярусних ліжок».

Однак на цьому Геннадій Борисович не припинив допомогу. У листопаді 2014 року педагоги і батьківський комітет знову звернулися до депутата з проханням допомогти у ремонті стелі в старшій групі, оскільки бюджетних коштів на це не вистачало, вже не говорячи про капітальний ремонт. Народний обранець охоче відгукнувся.

«Спасибі Геннадію Борисовичу – допоміг нам у капітальному ремонті стелі й групової кімнати, – відзначає керівник закладу. – Я й усі працівники дитячого садочка, батьки наших діток дуже вдячні Геннадію Бобову за допомогу та підтримку. Він – справді наш народний депутат, який турбується про найменших жителів селища».

«Моя позиція проста. Депутат має не тільки представляти свій округ у Києві на державному рівні, не тільки подавати законопроекти і намагатися проводити реформи, але й вирішувати насущні проблеми простих людей. Мені багато раз казали: «Депутат повинен бути виключно політиком. Він не зобов’язаний допомагати. Це не його проблеми». Я ж вважаю, що проблеми у всіх нас спільні. Не можна стояти осторонь, коли можеш комусь допомогти. І депутат має бути дійсно народним, вникати в суть проблем, допомагати конкретними справами, а не солодкими словами. Тож я й надалі допомагатиму людям», – запевняє народний депутат від Черкащини Геннадій Бобов.

Теги: черкаси, черкаська область, Геннадій Бобов, Городищенський район, дитсадок, ремонт, Цвіткове


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS