ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Євросоюз: комуністи хочуть референдум

Дата: 3-12-2013, 10:11.

Євросоюз: комуністи хочуть референдум Під час позачергової сесії обласної ради депутат від Комуністичної партії Віктор Роєнко відзначив, що найкращим і єдиним вирішенням ситуації, що склалася довкола питання євроінтеграції, може бути лише референдум. Про це «Нова Доба» дізналася на офіційному сайті облдержадміністрації.

За його словами, проблеми, що стосуються зовнішньоекономічного курсу держави розділили думку громади на два табори. Перший – прихильники вступу України до Митного союзу та другий – вступ до ЄС.

Євросоюз: комуністи хочуть референдум

– Прихильниками вступу в Митний союз було зібрано чотири мільйони підписів на підтримку проведення референдуму щодо зовнішнього курсу країни. Цим вони використали мирне право на свободу думки і позиції, – зазначив Віктор Григорович. – Вони хочуть бути почутими, щоб з ними рахувалися і радилися. Тисячі прихильників вступу в ЄС проігнорували це право. Це викликало ряд подій, які нині відбуваються в країні.

Теги: черкаси, черкаська область, євроінтеграція, комуністи, референдум


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS