СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Уманські школярі підготували 550 новорічних подарунків солдатам

Дата: 22-12-2014, 23:04.

Уманські школярі підготували 550 новорічних подарунків солдатам В Умані підбили підсумки акції «Поділись теплом з солдатом», під час якої уманські школярі власноруч спакували 550 новорічних подарунків для воїнів АТО. «Нова Доба» про це дізналася в Уманській міській раді.

Заступник міського голови Людмила Кирилюк повідомила, що закуплені подарунки були також і за кошти цільового фонду при виконавчому комітеті міської ради. Окрім теплих речей та продуктів харчування, діти відправляють кожному солдату оберіг, зроблений своїми руками, та лист. Вони кажуть, що матеріальна підтримка дуже необхідна воїнам, проте важлива і підтримка моральна.

Подарунки доправлятимуть на Схід країни активісти волонтерського штабу «Разом». Машина з вантажем вирушатиме в неділю о 14 годині з центральної площі міста, аби встигнути до Нового року передати часточку дитячого тепла кожному бійцю на передовій.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS