КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

В області орудують псевдоподатківці

Дата: 23-12-2014, 11:27.

В області орудують псевдоподатківці У вихідні невідомі особи від імені керівників державних податкових інспекцій по телефону вимагали значні суми у черкаських підприємців. Працівникам ГУ ДФС у регіоні вдалось оперативно попередити злочин та встановити, що телефонний дзвінок було зроблено з інших областей. За даними фактами ГУ ДФС у Черкаській області проводить перевірку. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

Нагадуємо, останнім часом на території області активізувались шахраї, які від імені керівників державних податкових інспекцій під різними приводами («на АТО», «на ревізію» та ін.) вимагають у підприємців чималі гроші.
У зв’язку з цим минулого тижня у засобах масової інформацію та через громадські організації оприлюднено заяву начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Володимира Коломійця.

Просимо підприємців бути пильними і зваженими та не піддаватись на провокації. А у разі надходження такого роду дзвінків від імені керівників державних податкових інспекцій або працівників головного управління з метою збору коштів на будь-які цілі та висування інших незаконних вимог підприємцям слід одразу повідомляти про це за номером телефону довіри головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81, або за номером гарячої лінії головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-34. Кожен такий абонент оперативно отримає кваліфіковану консультацію та допомогу.

ГУ ДФС у Черкаській області також звертається до громадських організацій з проханням оперативно повідомляти про випадки порушення прав та законних інтересів платників для негайного реагування.

Теги: черкаси, черкаська область, податківці, вимагання, кошти, підприємці


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS