СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На ярмарку «Майстрині для миру» збирали кошти на тепловізор

Дата: 23-12-2014, 22:20.

На ярмарку «Майстрині для миру» збирали кошти на тепловізор Волонтерська ініціатива «Наш батальйон» організувала благодійний ярмарок «Майстрині для миру». На площі перед ЦДЮТ волонтери продавали поробки новорічної тематики та домашню випічку. Хенд-мейд вироби для ярмарку виготовляли черкаські майстрині та учні шкіл. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на купівлю тепловізора та трьох приладів нічного бачення для бійців батальйону «Черкаси» в зоні АТО. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській міській раді.

Як зазначають волонтери, для придбання тепловізора потрібно 80 тисяч гривень. На сьогодні «Наш батальйон» вже зібрав 60 тисяч гривень. На ярмарку можна було придбати вироби, принести свої для продажу або вкинути гроші у скриньку.

Долучилася до благодійної акції й депутат міської ради Оксана Мелікова, яка тривалий період допомагає волонтерам у плетенні маскувальних сіток та зборі необхідних речей для зони АТО. Вона придбала на ярмарку кілька новорічних прикрас.

Теги: черкаси, черкаська область, ярмарок, АТО, тепловізор, кошти


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o