СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Шполянський підприємець подарував дітям свято

Дата: 29-12-2014, 12:28.

Шполянський підприємець подарував дітям свято Пора передноворічних святкувань у розпалі. Окрім новорічних ранків у школах і дитсадках, святкування організовують і просто неба. Зокрема в Шполі вже стає гарною традицією, коли приватні підприємці запрошують на свято діточок, дарують подарунки і гарний настрій.

27 грудня біля популярного в райцентрі магазину «Цукерня» власник магазину — приватний підприємець Максим Доценко зібрав на свято малечу. І не лише зі Шполи — на гостини до Діда Мороза і Снігуроньки приїхали дітлахи і з сіл району. Конкурси й розваги, хороводи біля ялинки під запальні новорічні мелодії подарували Дід Мороз і Снігуронька кільком десяткам святкувальників. Підприємець пригостив усіх новорічними подарунками, а батьків — гарячим чаєм і кавою з цукерками.

Хоча до Нового року залишилося ще кілька днів, та свято біля «Цукерні» гарний передноворічний настрій забезпечило усім, хто там побував.

Катерина Вальчиковська


Теги: черкаси, черкаська область, Шполянщина, Новий рік, святкування


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o