СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

107 жашківських дітей отримали подарунки до свят і побували на головній ялинці області

Дата: 29-12-2014, 16:05.

107 жашківських дітей отримали подарунки до свят і побували на головній ялинці області 26 грудня 2014 року діти з багатодітних сімей, діти-інваліди та діти, які перебувають під опікою брали участь у новорічно-різдвяному святі, яке відбулося в Черкаському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка.

Зустрічали дітлахів веселими колядками, піснями учасники різдвяного вертепу. Запам’яталися дітям щирі та теплі слова Святого Миколая, побажання здоров’я, миру, звершення дитячих мрій.

Дружніми оплесками діти зустріли вітання заступника голови, керівника апарату обласної державної адміністрації Віталія Коваля.
Про це «Нова Доба» дізналася в Жашківській РДА.

Головні герої вистави «Попелюшка» передали позитивну атмосферу, хороший настрій маленьким глядачам, які переживали та веселилися разом з ними, раділи щасливому завершенню казки.
107 жашківських дітей отримали подарунки до свят і побували на головній ялинці області
Незабутні враження від перегляду вистави, від спілкування зі своїми ровесниками біля головної ялинки області, дружнє фото залишаться в пам’яті дітей.

107 солодких подарунки отримали діти з багатодітних та малозабезпечених сімей району.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкасах сталася дорожньо-транспортна пригода по вулиці Смілянській. Повідомляють в прес-службі Патрульної поліції. Водій автомобіля Scania не
Наразі тут найбільше потребують четвертої позитивної групи, однак чекають на всіх бажаючих долучитися до доброї справи. Про це інформує телеканал
Про «мову ненависті» ...
Галина Березенко, RSS
Дорога в незалежність ...
Сергій Мошенський, RSS
Три зустрічі з морем ...
Владислав Бедринець, RSS
Про транспорт у Берліні ...
Галина Березенко, RSS
Спеціяльний поштовий штемпель ...
Лев Хмельковський, RSS
Про жнива ...
Сергій і Ольга Зінченки
Росія не залишила Грузію ...
Лев Хмельковський, RSS