СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Лісівники Черкащини продали понад 15 тисяч новорічних ялинок

Дата: 6-01-2015, 11:06.

Лісівники Черкащини продали понад 15 тисяч новорічних ялинок Новорічна кампанія лісівників Черкащини завершена – тож можна підбити її підсумки та проаналізувати результати проведеної роботи.
Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
У грудні 2014 року лісгоспами області реалізовано 15,3 тис. новорічних ялин і сосон на загальну суму 766 тис. грн. Найбільше продано новорічних дерев в Уманському (3 940 шт.), Звенигородському (1 953 шт.), та Смілянському (1 884 шт.) лісгоспах.

Жителі області активно підтримали обласну акцію «Збережи життя ялинці» - підготовлені новорічні ялинки в контейнерах, які згодом можна висадити у відкритий ґрунт, лісовими господарствами були реалізовані практично стовідсотково.

В обласному управлінні діяв телефон «гарячої лінії», за яким всі бажаючі мали змогу детальніше дізнатися про реалізацію новорічних дерев в лісгоспах та лісництвах, висловити свої скарги, повідомити про правопорушення.

Для запобігання проявам браконьєрства, згідно розпорядження №510 голови Черкаської обласної державної адміністрації, протягом грудня була організована операція «Новорічна ялинка», головною метою якої стало посилення охорони хвойних насаджень. У кожному районі Черкаської області було створено спеціальні рейдові бригади, до яких ввійшли працівники державної лісової охорони, правоохоронних органів та Державної екологічної інспекції. Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах постійно здійснювали 124 бригади.

Загалом в ході перевірок в межах області рейдовиками складено 52 протоколи на нелегальних заготівельників ялинок. Сума накладених та сплачених штрафів складає 10 899 грн.Теги: черкаси, черкаська область, новорічні ялинки, продаж, Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o