ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Шполянські депутати незадоволені районним бюджетом

Дата: 16-01-2015, 17:20.

Шполянські депутати незадоволені районним бюджетом «Ми розуміємо, що цей бюджет нікого з присутніх не влаштовує», – зазначила перший заступник голови Шполянської райдержадміністрації Ірина Береза.

– Питання щодо районного бюджету на 2015 рік надзвичайно актуальне і стосується кожного жителя нашого району. Формування показників районного бюджету здійснювалось відповідно до сум дотацій та субвенцій, які виділені з державного бюджету, та власних надходжень до бюджету, виходячи із прогнозних показників економічного і соціального розвитку району у 2015 році. Особливо найбільш гострою залишається ситуація в освітянській галузі. Тому всім нам потрібно працювати над тим, щоб одержати додаткові надходження, з допомогою яких ми зможемо закрити вузькі місця у бюджетних галузях, – додала Ірина Береза.

Крім того, перший заступник голови райдержадміністрації звернула увагу керівників структурних підрозділів, інших органів виконавчої влади в районі на рейтингові показники.

Про це «Нова Доба» дізналася у Шполянській РДА.

Крім районного бюджету на 2015 рік, на розгляд колегії винесено питання щодо, стану виплати заробітної плати на підприємствах району та дотримання соціальних гарантій, виконання Програми соціального і економічного розвитку за 2014 рік, роботи органів виконавчої влади із забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення відповідно до вимог чинного законодавства, проведеної у 2014 році.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS