КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Одна прокуратура – на п’ять районів

Дата: 23-01-2015, 14:40.

Одна прокуратура – на п’ять районів Відповідно до нового закону про прокуратуру, прийнятого наприкінці минулого року Веховною Радою, в органах має відбутися скорочення штату на 25 %.

Що стосується Черкаської області, то тут скоротити доведеться 136 осіб з числа працівників прокуратури.
Про це розповів журналістам, зокрема, й «Нової Доби», Юрій Шеремет, прокурор Черкаської області.

Це положення закону про прокуратуру набуває чинності в квітні цього року. До цього терміну прокурорам треба вигадати, як простосуватися до робьоти в нових умовах.

– Нині кожен працівник прокуратури в середньому веде по 100-150 проваджень. Якщо ж відбудеться скорочення, то ця цифра виросте до 300-400 на одного, – говорить обласний прокурор. – Яким чином організувати роботу, щоб виконувати її якісно, при таких навантаженнях? Це просто фізично важко. Крім того, оптимізація передбачає, що в деяких районах прокуратури будуть ліквідовані. Тобто, на Черкащині на 5 районів буде одна прокуратура. Як тоді буде відбуватися співпраця з райвідділами міліції? Як прокурор встигатиме в усі п’ять районів, – поки що незрозуміло.

Теги: черкаси, черкаська область, скорочення штату, прокурори, прокуратура Черкаської області


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS