СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Уманщині розпочали четверту хвилю мобілізації

Дата: 23-01-2015, 14:03.

На Уманщині розпочали четверту хвилю  мобілізації Голова райдержадміністрації Ярослав Скус під час наради з керівниками правоохоронних органів району наголосив: «Спільними зусиллями ми забезпечимо захист рідної України та встановимо мир в державі».

Про це «Нова Доба» дізналася в Уманській РДА.

До участі в нараді були залучені представники районних служб виконавчої влади, серед яких: керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та представники силових та контролюючих органів району.

Основним питанням наради стала підготовка до виконання заходів четвертої хвилі мобілізації в Уманському районі.
Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації Ярослав Скус наголосив на тому, що у складний для держави час дуже важливо бути згуртованими, діяти злагоджено з дотриманням законності.

Також він зауважив, що сьогодні дехто намагається зірвати мобілізаційні заходи: «Хотілося б раз і назавжди прибрати спекуляції, нібито мобілізація є незаконною. У законодавстві України чітко прописано, що у випадку військової загрози, в державі може проводитися мобілізація. Вона відповідає всім нормам. Зверніть увагу на те, як «нервують» російські ЗМІ з приводу процесів, що відбуваються в Україні. Це означає, що ми робимо все правильно і рухаємося у вірному напрямку. Захищати Батьківщину – обов’язок кожного громадянина», – підсумував Ярослав Скус.

Довідково:
Відповідно до діючого законодавства України строки проведення мобілізації визначаються за поданням президента України та затверджуються Верховною Радою. На даний час РНБО України прийняв рішення, що у 2015 році буде три хвилі мобілізації – у січні, квітні та червні.
Протягом цих трьох хвиль мобілізації планують забезпечити Збройні сили, Нацгвардію та прикордонну службу необхідною кількістю особового складу.

Теги: черкаси, черкаська область, Уманщина, хвиля мобілізації, Уманський район


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS