СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Катеринопільські захисники відправилися до лав Збройних сил

Дата: 29-01-2015, 11:44.

Катеринопільські захисники відправилися до лав Збройних сил У ході здійснення заходів по виконанню указу Президента України щодо проведення в державі четвертої хвилі мобілізації, 28 січня Катеринопільщина проводжала до лав Збройних сил України своїх кращих синів.

– Зараз Україна переживає нелегкі часи, коли Незалежність і Свобода нашої держави - під загрозою, коли російський агресор не тільки захопив Крим, окупував території на сході України. Він загрожує всім нам. Справжні герої України мужньо обороняють свою землю. Серед них 72 наші земляки – уродженці населених пунктів Катеринопільщини, 40 із яких – добровольці, зараз перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. Ми підтримуємо і надалі будемо підтримувати військослужбовців, адже тільки разом, тільки об′єднавши зусилля кожного з нас, ми зможемо вистояти.

Спільно – влада і громада – маємо докласти всіх зусиль, аби кожен військовозобов’язаний Катеринопільського району був готовий стати на захист нашої держави. Адже всі громадяни повинні пам’ятати, що мир в державі можуть забезпечити тільки сильні Збройні Сили і ніхто, крім нас самих, – ці слова пролунали з уст заступника голови райдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань Ірина Міненко під час урочистих проводів 8 мобілізованих земляків – чоловіків різного віку – до лав Збройних Сил України.

Священик Української православної церкви протоієрей Іван благословив солдатів на захист Вітчизни, побажав, щоб Бог завжди був поряд із ними й подарував кожному символи православної віри та окропив свяченою водою. Усі присутні скандували: «Слава Україні!» – «Героям слава!». А на закінчення всі разом заспівали Державний гімн України. Вже того ж дня мобілізовані вирушили до військових частин.

Василь Ходзіцький

Теги: черкаси, черкаська область, Катеринопіль, захисники, Збройні сили, АТО


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS