25 чигиринських рибалок віднесло за 700 метрів від берега на крижині

Дата: 1-02-2015, 19:38

25 чигиринських рибалок віднесло за 700 метрів від берега на крижині
31 січня о 13:27 до оперативно-координаційного центру по лінії «101» надійшла інформація про те, що в акваторії річки Дніпро неподалік села Вітове у наслідок відриву крижини відрізаними від берега опинилися 25 рибалок. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області/

До місця події оперативно виїхали черговий караул пожежно-рятувальної частини Чигиринського району, а також із катером на повітряній подушці «Пегас», відділення водолазних робіт АРЗ СП Управління ДСНС.
На час прибуття рятувальних підрозділів на місце події, крижину вже віднесло за 700 метрів від берегової смуги, а під впливом високих хвиль почалось її швидке руйнування.

Попри складну гідрологічну обстановку, майже двометрові хвилі та сильний вітер, завдяки професійними та злагодженим діям рятувальників та місцевого населення, потерпілих рибалок вдалось зняти з крижини та доставити з дрейфуючої крижини до берега. У наслідок масштабної рятувальної операції загиблих та потерпілих серед рибалок не було.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода