ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Три медичні заклади «Укрзалізниці» в області перейдуть на фінансування місцевих бюджетів

Дата: 3-02-2015, 20:33.

Три медичні заклади «Укрзалізниці» в області перейдуть на фінансування місцевих бюджетів Про реформування системи медичних закладів Укрзалізниці йшлося на селекторній нараді, яку днями провів Віце-прем’єр-міністр – Міністр культури України В’ячеслав Кириленко. Від Черкащини участь у нараді взяли заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль, начальник департаменту охорони здоров’я ОДА Анатолій Ситник та інші посадові особи. Про це «Нова Доба» дізналася в ОДА.

Як повідомила заступник Міністра охорони здоров’я України Альона Терещенко, відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року № 79 про зміни до бюджетного кодексу України, з 1 січня передаються на фінансування місцевих бюджетів заклади охорони здоров’я сфери управління МОЗ та Укрзалізниці. У тримісячний термін із моменту набрання чинності змін до бюджетного кодексу розпочинається процес передачі зазначених майнових комплексів із державної власності в комунальну.

– Це реформування націлене на збереження медичних послуг для простих людей, зокрема, 400 тис залізничників. А загалом в таких лікарнях обслуговуються 1,2 млн людей, – наголосив В’ячеслав Кириленко.

За словами Віталія Коваля, на Черкащині на фінансування місцевих бюджетів мають перейти три об’єкти: вузлова лікарня Христинівського державного підприємства «Одеська залізниця», ДЗ «Відділкова лікарня станції ім. Т. Шевченка ДП Одеська залізниця» та «Спеціалізована медико-санітарна частина № 14 Міністерства охорони здоров’я».

Теги: черкаси, черкаська область, медичні заклади, фінансування, бюджет


Черкаси наживо

Цілющі козацькі води. Вилікувати хвороби шлунка, укріпити імунітет – можна і на Черкащині. Водні процедури – безкоштовні і без черг. А ще – невідомі
Смугасті ягоди уже дедалі частіше з'являються на черкаських ринках, та чи є безпечним такий ранній урожай? Журналісти «ВІККА» вирушили на ринок із
< >
Закордонні марки України ...
Лев Хмельковський, RSS
Повстання охопили Україну ...
Лев Хмельковський, RSS
Автоматика на коліщатах ...
Владислав Бедринець, RSS