ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Новини » Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Комітет виборців: вибори у 197-му окрузі можуть технічно "злити"

Дата: 10-12-2013, 17:28.

Комітет виборців: вибори у 197-му окрузі можуть технічно "злити" Повторні вибори до Верховної ради у проблемному 197-му окрузі в місті Каневі можуть бути зірвані.

Таку думку у коментарі виданню Тиждень.ua висловив голова Комітету виборців України Олександр Черненко.

"У 197-му окрузі немає конкурента Даценку (єдиний кандидат у депутати від опозиційних партій Леонід Даценко). Але там інша проблема – може відбутися технічний злив виборів", - каже Черненко.

"Ми бачимо, що дільничі комісії не дуже поспішають збиратися і через відсутність кворуму, оскільки немає провладного кандидата, через такий бойкот вибори можуть не відбутися", - зауважив голова КВУ.

"Адже якщо у комісіях немає кворуму, то не буде кому проводити вибори і, як наслідок, встановлювати остаточний результат голосування. Така небезпека є. Втім я б її не перебільшував. КВУ звертається до членів комісій і закликає виходити їх на роботу", - резюмував Черненко.

Як відомо, 15 грудня відбудуться повторні вибори депутатів Верховної Ради в 5 округах.

У ЦВК висловлювали побоювання щодо можливого зриву виборчого процесу у зв'язку з великою кількістю кандидатів в округах.

Теги: черкаси, черкаська область, вибори 2013, виборчий округ 197, КВУ, Черненко


Черкаси наживо

Напередодні дівчинку доправили на ґвинтокрилі з районної лікарні до Черкас. Її побив рідний батько. Мати розповіла, що пішла в магазин, дитина почала
У Черкасах власники собак породи хаскі розважають дітей катанням на собачій упряжці. Діти в захваті, веселіше від того і господарям собак та їхнім
Про щастя ...
Анна Сакун, RSS
Згадка про Сонце ...
Анна Сакун, RSS
Заквітчаємо вибоїни ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Недільне чтиво ...
Іван Десятніков, RSS
Всім читати! Суд іде! ...
Владислав Бедринець, RSS