КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Силовики Черкащини успішно співпрацюють з іноземними державами

Дата: 17-02-2015, 11:43.

Силовики Черкащини успішно співпрацюють з іноземними державами Всі запити компетентних органів іноземних держав про надання міжнародно-правової допомоги виконані у повному обсязі
Прокуратура області бере активну участь у міжнародному співробітництві і вживає вичерпних заходів щодо виконання вимог міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, зокрема у питаннях екстрадиції та правової допомоги.

Так, упродовж 2014 року правоохоронними органами області прийнято до провадження 3 кримінальних провадження, які надійшли від компетентних органів іноземних держав. У всіх кримінальних провадженнях прийнято відповідні процесуальні рішення.
Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі прокуратури Черкаської області.

До правоохоронних органів іноземних держав підготовлено та направлено 9 клопотань про видачу осіб з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності. На даний час частину клопотань вже задоволено, а інші перебувають на розгляді. Також направлено 9 запитів про надання міжнародно-правової допомоги у кримінальних провадженнях, які перебувають у провадженні органів досудового розслідування області.

20 іноземних запитів про надання міжнародної правової допомоги в частині проведення процесуальних дій виконані у повному обсязі у встановлені кримінально-процесуальним законодавством строки.

Органами прокуратури області в порядку ст. 558 КПК України погоджено виконання органами слідства 18 запитів компетентних органів іноземних держав.

На даний час у провадженні правоохоронних органів та судів області перебувають 6 кримінальних проваджень, які надійшли від компетентних органів іноземних держав в порядку передачі кримінального переслідування, з них: 5 – у провадженні органів внутрішніх справ, 1 – суду.
Робота на вказаному напрямку триває.

Теги: черкаси, черкаська область, міжнародна співпраця, прокуратура Черкаської області, співрлбюітництво, іноземні держави


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS