КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаське управління СБУ розшукує львів’янина Деньковича

Дата: 17-02-2015, 15:39.

Черкаське управління СБУ розшукує львів’янина Деньковича Розшукується громадянин України Денькович Олександр Іванович, 19.03.1981 р.н., уродженець с. Каменськоє Пенжинського району Камчатської області, зареєстрований за адресою: м. Львів, вул. Коломийська, 23, кв. 68.

09.07.2014 року слідчим СУ УМВС України в Черкаській області Деньковичу О.І. повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Про це «Нова Доба» дізналася в прес-групі СБУ в Черкаській області.

16.07.2014 року постановою слідчого управління УМВС України в Черкаській області підозрюваного Деньковича О.І. оголошено в розшук.

У разі отримання даних про місце знаходження указаної особи просимо Вас невідкладно повідомити Управління СБ України в Черкаській області за тел. (04732) 37-92-44 та Управління МВС України в Черкаській області за тел.: 102.

Теги: черкаси, черкаська область, Денькович, розшук, хабарник, СБУ в Черкаській області


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS