ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Як поводитися під час терористичної загрози

Дата: 24-02-2015, 17:17.

Як поводитися під час терористичної загрози Терористи сьогодні ведуть війну проти мирних громадян на всій території нашої країни. Вибухи з великою кількістю потерпілих, на жаль, перестали бути унікальними подіями. Для ефективної боротьби з тероризмом до неї повинні долучатися не тільки найбільш свідомі громадяни та ті, кого торкнулася біда, але й суспільство в цілому. Без підтримки суспільства будь-які спецслужби безсилі в боротьбі з тероризмом.

Також нам слід якомога швидше перейти від стану необізнаності або паніки до усвідомлення того, що вживати заходів щодо попередження та припинення діяльності терористів – це щоденна необхідність.

Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській ОДА.

Для мирних громадян, які опинилися в екстремальній ситуації, існують певні правила поведінки, що засновані на світовому досвіді. Кожний, хто їх дотримується, не тільки зберігає власне життя, але й допомагає зберегти життя іншим.

Загальні правила безпеки.
До терористичного акту неможливо підготуватися заздалегідь, тому слід бути напоготові завжди. Необхідно бути особливо обережними на людних заходах із тисячами учасників, у популярних розважальних закладах, супермаркетах.
• Звертайте увагу на підозрілих людей, предмети, на будь-які підозрілі дрібниці. Повідомляйте про все, що викликає підозру, співробітникам правоохоронних органів.
• Ніколи не беріть від незнайомців пакети і сумки, не залишайте свій багаж без нагляду.
• У сім'ї повинен бути план дій у надзвичайних обставинах, у всіх членів сім'ї повинні бути записані номери телефонів, адреси електронної пошти.
• Необхідно визначити місце, де ви зможете зустрітися з членами вашої родини в екстреній ситуації.
• У разі евакуації візьміть із собою набір предметів першої необхідності та документи.
• Завжди дізнавайтеся, де знаходяться резервні виходи з приміщення.
• У будинку необхідно укріпити входи в підвали та на горища, встановити домофон, звільнити сходові клітини і коридори від захаращення.
• Потрібно організувати чергування мешканців вашого будинку задля регулярного його нагляду за порядком, особливо звертати увагу на появу незнайомих людей і автомобілів, розвантаження всіляких вантажів, зокрема безгоспних мішків і ящиків.
• Якщо стався вибух, пожежа, землетрус – ніколи не користуйтеся ліфтом.
• Намагайтеся не піддаватися паніці, що б не сталося, пам'ятайте, що паніка може спровокувати терористів і прискорити теракт. Крім того, паніка може стати перешкодою для влади щодо запобігання злочину чи зменшенню його наслідків.

Теги: черкаси, черкаська область, терористична загроза, безпека, терористичний акт


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS