ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані мають встановити справедливі тарифи на вивезення сміття

Дата: 2-03-2015, 11:04.

В Умані мають встановити справедливі тарифи на вивезення сміття Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало виконавчий комітет Уманської міської ради припинити антиконкурентні дії.

Як встановило відділення, виконавчий комітет Уманської міської ради визначив Уманську філію ТОВ «Еко. Сервіс» виконавцем послуг з вивезення побутових відходів у місті Умань та надав право застосовувати тарифи на послуги з вивезення побутових відходів, які були встановлені ним для іншого підприємства.

Про це «Нова Доба» дізналася з сайту відділення АМКУ в Черкаській області.

Відділення зобов’язало виконавчий комітет Уманської міської ради встановити Уманській філії ТОВ «Еко. Сервіс» тарифи на послуги з вивезення побутових відходів згідно з Порядком формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів, затвердженим урядовою постановою.
Про приведення своєї діяльності у відповідність до вимог конкуренційного законодавства виконавчий комітет Уманської міської ради має повідомити територіальному відділенню у тримісячний строк.


Теги: черкаси, черкаська область, вивіз сміття, Умань, тверді побутові відходи, АМКУ, територіальне відділення, в Черкаській області


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o