СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На місці котловану в Черкасах утворюють стихійне сміттєзвалище

Дата: 16-03-2015, 13:19.

На місці котловану в Черкасах утворюють стихійне сміттєзвалище У дворі на вулиці Пастерівській, 1 розташований котлован під будівництво житлового будинку. Багато років тому його розрили, але будівельні роботи так і не розпочали. Нині там стихійне сміттєзвалище та небезпечна територія для жителів мікрорайону. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській міській раді.

«Прошу терміново усунути небезпеку для дітей та дорослих, яка виникла в зв’язку з падінням огорожі котловану під час сильного вітру. Цей котлован знаходиться біля мого будинку. Ще загроза в тому, що вже почало створюватись стихійне сміттєзвалище. За відсутності огорожі люди скидають в котлован сміття», – пише жителька будинку Пастерівська, 1 у зверненні до депутата Черкаської міської ради Оксани Мелікової.

Оксана Мелікова оглянула територію у дворі цього будинку.
– Котлован, дійсно, частково вже без огорожі. Небезпека в тому, що водії автомобілів тепер можуть не помітити котловану й просто в’їхати у величезну яму, глибиною близько 5 метрів. Також у котловані грають діти у футбол, а жителі навколишніх будинків скидають сміття, – розповідає депутат. – Я підготувала звернення до міського голови, щоб у роботу включилась і муніципальна інспекція, і департамент архітектури. Як мінімум треба, щоб орендар земельної ділянки огородив територію й убезпечив жителів.


Теги: черкаси, черкаська область, Пастерівська, котлован, сміттєзвалище, депутат, жителі, будівництво, яма


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o