СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Ваня Атамась переміг на чемпіонаті України з панкратіону

Дата: 23-03-2015, 15:09.

Ваня Атамась переміг на чемпіонаті України з панкратіону Нещодавно в м. Біла Церква відбувся чемпіонат України з панкратіону. Черкаську область представляли лише спортсмени бійцівського клубу «АХІЛЕС». Про це «Нова Доба» дізналася від власного кореспондента.

Змагання днями завершилися в Білій Церкві. Честь області на всеукраїнській першості захищали три юних спортсмени з бійцівського клубу «Ахілес».

Десятирічний Іван Атамась зі змагань повернувся із «золотом». Назар Лут та Саша Кузьменко – посіли четверті місця. До «бронзи» хлопцям не вистачило лише по одному балу.
– Чесно кажучи, на перемогу не розраховували. Коли їхали на змагання, ставили за мету гідно виступити, набратися досвіду, відшліфувати свої вміння, – розповідає тренер бійцівського клубу «Ахілес» В’ячеслав Коляденко, який і підготував хлопців до змагання. – І хоча боротьба була запеклою, та наші хлопці зуміли показати себе з найкращого боку. До всього, вдалося вибороти найвищу винагороду. Пишаюсь своїми хлопцями. Сподіваємося на наступних змаганнях виграти більше медалей.

Зараз спортсмени готуються до чемпіонату області з бойового самбо та панкратіону, що відбудеться в квітні та травні.
Нагадаємо, що панкратіон – це бойове мистецтво, що поєднує в собі елементи боротьби і кулачного бою.


Ваня Атамась переміг на чемпіонаті України з панкратіону

Теги: черкаси, черкаська область, спортсмени, панкратіон, чемпіонат, призові місця, перемога


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS