ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

За рік грошові доходи черкащан зросли на 10%

Дата: 14-12-2013, 15:16.

За рік грошові доходи черкащан зросли на 10% За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств як у країні в цілому, так і у Черкаській області грошові доходи у ІІ кварталі 2013 року збільшились на 10% порівняно з аналогічним періодом минулого року і становили в середньому по області 3455грн. (по Україні – на 8% і 4039 грн. відповідно) на місяць у розрахунку на одне домогосподарство. Про це «Новій Добі» повідомили в Головному управлінні статистики області.

Середньомісячні еквівалентні грошові доходи одного члена домогосподарства склали по області 1754 грн. (по Україні – 1914 грн.). Питома вага грошових доходів у сукупних ресурсах домогосподарств області становила 90% (по Україні – 91,5%).

У структурі грошових доходів домогосподарств (у середньому за місяць у розрахунку на одне домогосподарство) в цілому по державі найбільшу питому вагу мала оплата праці – 56%, по Черкаській області –52%. Серед регіонів України варіація даного показника відбувалась в межах 33–63%.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o