СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

99 тисяч гривень виділено на пільги для АТОвців у Черкаському районі

Дата: 25-03-2015, 21:04.

99 тисяч гривень виділено на пільги для АТОвців у Черкаському районі З районного бюджету вже спрямували кошти на пільги для АТОвців.

Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.

На реалізацію заходів районної програми «Турбота на 2014-2020 роки» з районного бюджету вже виділено 99 тисяч гривень. Вони будуть використані на виплату одноразової допомоги учасникам АТО, їхнім родинам та родинам поранених АТОвців. Про це повідомила заступник начальника управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Лядецька.

– Крім цього, для соціального захисту та надання додаткових соціальних гарантій учасникам АТО та їхнім родинам, «Заходами та обсягами фінансування на виконання районної програми «Турбота на 2015 рік», затвердженими рішенням сесії районної ради, передбачено витрати, пов’язані зі звільненням родин учасників АТО від сплати квартплати, зі стаціонарним лікуванням учасників антитерористичної операції, придбанням для них санаторно-курортних путівок, проведення капітального ремонту та придбання житла. Пільги та компенсації цій категорії громадян будуть надаватися у міру надходження коштів до районного та бюджетів сільських, селищної рад, – зазначила посадовець.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS