ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Дорожники Черкаського району чекають грошей від сільських голів

Дата: 7-04-2015, 10:06.

Дорожники Черкаського району чекають грошей від сільських голів Про це у ході робочої зустрічі з очільником району наголосили начальник філії Черкаський ДЕД Микола Рябко та головний інженер філії «Черкаський райавтодор» Микола Кононенко.

Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.

За їхньою інформацією, у районі вже проведено ремонтні роботи на автодорогах державного значення у напрямку Черкаси – Чигирин, на відрізку с. Червона Слобода – Леськи – Чорнявка, на межі з Черкасами (Р-10), а також на дорозі Н-16 Золотоноша – Сміла – Умань, від контрольно-пропускного пункту біля с. Руська Поляна до заводу «Національної горілчаної компанії».

У зв’язку з погодними умовами та нестачею паливно-мастильних матеріалів ремонтні роботи були цього тижня призупинені, однак фахівці повідомили, що з понеділка роботи відновляться.

– Минулий тиждень простояли, нічого не робили, як і більшість колег в області. Резерви є, в організації – 200 л дизпалива і 500 л бензину, який з понеділка буде розподілений. Визначено напрями куди рухатися. Щодо сільських рад, то по с. Червона Слобода за договором проплачено 100 тисяч гривень, вже зроблено 90%. Цього тижня там завершимо. Розмовляли з сільськими головами Дубіївки, Хацьок щодо укладання договорів на ремонт доріг комунальної власності у цьому році. Зараз є усні домовленості з Сагунівкою, працювали з ними минулоріч й так само плануємо у цьому. Чекаємо виплати по кредитній заборгованості від Дубіївки, – розповів Микола Рябко.

За словами Миколи Кононенка, розмови щодо подальшої співпраці велися з сільськими головами сіл Будище, Тубільці, Кумейки, Яснозір’я, Думанці та Байбузи. Зараз дорожники ремонтують у напрямку Києва. Вони спочатку робили на Чигиринському та Смілянському автошляхах, де виконали майже 40%, а потім їх перекинули у напрямку Золотоноші.

Голова райдержадміністрації Костянтин Омаргалієв зауважив, що Черкаський район складається не лише з одного напрямку, тож потрібно посилено працювати як у бік Чигирина, так і Сміли, й Канева.

– Питання ремонту доріг як державного, так і комунального значення є одним із ключових у забезпеченні життєдіяльності району. Хочу з цього приводу поспілкуватися з головами територіальних громад. Тому це питання виносимо на зустріч із головами сіл у вівторок, а керівники відповідних структур райдержадміністрації вже нехай починають проводити аналіз стану ремонту доріг.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

Чотири роки тому у цей день загинув полковник Ігор Момот. Тоді вперше з російського боку стріляли по Україні з «Градів». Посмертно йому присвоїли
Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
Нестандартна бабуся ...
Валерія Тімергаліна, RSS
На безкраїй ниві афоризму… ...
Володимир Даник, RSS
Нічний гість ...
Анна Сакун, RSS
Одна з пісень Висоцького ...
Володимир Даник, RSS
І це теж мине ...
Сніжана Калюжна, RSS