Василь Ковальчук виборов «золото» й два «срібла» на Кубку світу з кульової стрільби

Уперше за всю історію української паралімпійської кульової стрільби наші спортсмени стали переможцями загальнокомандного заліку Кубку світу з кульової стрільби! Про це «Ново Доба» дізналася сайті «Черкаський спорт».

Тріумфальний для українців Кубок Світу проходив 19-22 квітня у польському місті Щецин. Збірна команда України, представлена всього 13-ма спортсменами, виборола 12 високих нагород: 4 золоті, 5 срібних та 3 бронзових медалей, випередивши потужні команди Великобританії та Польщі.

Відрадно, що найкраще від Національної паралімпійської збірної команди України з кульової стрільби виступив черкасець – Василь Ковальчук. У доробку Василя золото та дві срібні медалі.

У перший день змагань він завоював срібну нагороду у вправі R4 (пневматична гвинтівка, стоячи). Незважаючи на напружену боротьбу у вправі R5 (пневматична гвинтівка, сидячи) Василь виборов золоту медаль, випередивши дуже сильних суперників з Данії та Великобританії.