ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

За автомобіль, привезений з-за кордону доведеться сплатити податки

Дата: 19-12-2013, 10:53.

За автомобіль, привезений з-за кордону доведеться сплатити податки Чимало бажаючих придбати автомобіль за кордоном, звертаються до Державної податкової інспекціїу м. Черкассах, з проханням роз’яснити які і коли платежі доведеться сплатити за автомобіль, що був у використанні, привезений з-замеж України. Роз’яснення «Новій Добі» в прес-службі інспекції.

Отже, транспортні засоби, зокрема, легкові, гібрідні, нові й які ті які були у використанні, що ввозяться в Україну, необхідно оформити на митниці. Відповідно до цього, сплатити митні платежі:

– ввізне мито (згідно з частиною першою ст. 286 Митного кодексу);
– податок на додану вартість відповідно до Податкового кодексу за ставкою 20% від бази оподаткування;
– акцизний податок, у разі належності транспортних засобів до підакцизних товарів.

З 13 квітня 2013 року запроваджено строком на три роки спеціальне мито щодо імпорту в Україну нових легкових автомобілів, незалежно від країни походження та експорту на:

– автомобілі з робочим об’ємом циліндрів двигуна понад 1000 см3, але не більше як 1500 см3, за кодом 8703 22 10 00 згідно з УКТ ЗЕД – ставка спеціального мита у розмірі 6,46%;

– автомобілі з робочим об’ємом циліндрів двигуна понад 1500 см3, але не більш як 2200 см3, за кодом 8703 23 19 10 згідно з УКТ ЗЕД – ставка спеціального мита у розмірі 12,95%.

Порядок митного оформлення товарів, транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України визначено розділом VIII Митного кодексу України.

Теги: черкаси, черкаська область, ДПІ, ввізне мито, авто


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS