Черкаські самбісти вибороли дві медалі на Кубку України

Вихованці спортивного клубу «ACHILLES» вибороли дві медалі на Кубку України з бойового самбо. Про це «Нова Доба» дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Свій високий рівень підготовки у черговий раз довели вихованці спортивного клубу «ACHILLES». Свої вміння юні атлети демонстрували на Кубку України з бойового самбо. Цьогоріч змагання приймало місто Ірпінь. Протягом двох днів, з 24-го по 25-те квітня, черкаські спортсмени мірялися силами з найвправнішими самбістами країни.

Честь нашого міста на всеукраїнській першості відстоювало два вихованці спортивного клубу«ACHILLES» – Дмитро Тележенко та Михайлик Фрол. Останній показав свій високий рівень підготовки у ваговій категорії до 39 кг. Боєць виграв три з чотирьох поєдинків та повернувся додому зі сріблом. Натомість, Дмитро Тележенко, провівши чотири поєдинки, поповнив черкаську скарбничку бронзою.