Новина із категорії: Запитуйте у експерта » відповіді на запитання - інше

Роздрукувати        Друкована версія

Лічильник води для повірки можна знімати самостійно

Дата: 1-10-2013, 15:58. Коментарів: 0.

«Чи можу я сам зняти лічильник на воду для повірки й відвезти його на Водоканал, а потім установити на місце?»

В. С. Розкішний, Черкаси

– Згідно із Законом України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, лічильники води, як і інші засоби вимірювальної техніки, періодично мають перевірятися, – пояснює начальник служби обліку реалізації води та стоків КП «Черкасиводоканал» Валерій Власюк. – Це потрібно робити раз на 3 – 4 роки. Міжповірочний інтервал указаний у паспорті лічильника.

Наше підприємство проводить увесь обсяг робіт, пов’язаний з повіркою лічильників: розпломбування, демонтаж, транспортування, повірка, монтаж та опломбування. Оскільки послуги ці платні, інколи люди відмовляються від них і обирають якогось іншого виконавця або здійснюють цю роботу самостійно. Відповідно до чинного законодавства, вони мають на це право.

Але перш ніж починати будь-які роботи з лічильником, потрібно викликати нашого спеціаліста. Це можна зробити за телефоном: 63-57-40. Працівник водоканалу розпломбує лічильник.

Після цього прилад можна зняти й відвезти в сертифіковану лабораторію, що здійснює подібні перевірки. У Черкасах таких закладів 4. Одна лабораторія розташовується у нас, у приміщенні КП «Черкасиводоканал», вулиця Ватутіна, 12, друга – у ДП «Черкасистандартметрологія» (вулиця Гоголя, 278), третя – у Черкаситеплокомуненерго на вулиці Ярославській, 6, і четверта – у ПП «Авто-ВІС», що на вулиці Крупської, 52.

Після повірки знову потрібно звернутися в нашу енергослужбу, щоб контролери запломбували лічильник. Розпломбовуємо й запломбовуємо лічильники ми безкоштовно.

Теги: черкаси, черкаська область, лічильник води, повірка

Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS