СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Завтра в області буде сонячно й спекотно

Дата: 2-06-2015, 21:10.

Завтра в області буде сонячно й спекотно Минулої доби розпочалося календарне літо, а з ним спека, відпустки та канікули. Вчора середня добова температура повітря становила +18-19°, що у межах кліматичної норми. Вдень повітря прогрівалося до комфортних 23-25°. Вночі температура повітря опускалася до +10-13°. Місцями в області відмічалися незначні опади. Лише в північних районах пройшов помірний зливовий дощ, випало 13 мм вологи. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

За прогнозом, наступної доби погодні умови Черкащини визначатиме антициклон із заходу. Очікується суха, сонячна погода. Температура повітря вночі – 11-16° тепла, вдень – 24-29° із позначкою «плюс».

4 червня вдень погоду формуватиме малоактивний атмосферний фронт, який зумовить грозовий короткочасний дощ. Температура повітря вночі становитиме +13-18º, вдень – 24-29º тепла. Надалі до кінця тижня температурний режим суттєво не зміниться, істотних опадів не прогнозується.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, сонячно, опади, температура


Черкаси наживо

Черкаський «Плюшкін». 76-річний черкасець понад 10 років складає на своєму подвір’ї непотріб. Речі збирає по смітниках і все несе додому. Сусіди
Залишитись дітьми ...
Анна Сакун, RSS
Про дітей ...
Тетяна Очеретяна, RSS
Росія повертає ракети на рейки ...
Лев Хмельковський, RSS