ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В області зареєстровано 50 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції

Дата: 24-06-2015, 20:36.

В області зареєстровано 50 випадків захворювання на гострі кишкові інфекції За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на гострі кишкові інфекції з 13.06 до 19.06.2015 року в області зареєстровано 50 випадків захворювань на ГКІ. «Нова Доба» про це дізналася в Державній санепідслужбі в Черкаській області.

Зокрема у м.Черкасах зареєстровано 18 випадків, Золотоніському районі – 5, м.Умань та Жашківському районі – по 4 випадки, м.Сміла та Чигиринському районі – по 3, м.Ватутіне, Городищенському, Канівському, Черкаському районах – по 2 випадки. На 5 адміністративних територіях виявлено поодинокі випадки гострих кишкових інфекцій, ще на 9 – ці захворювання не реєструвались.
Серед захворювань на ГКІ кількість гастроентероколітів встановленої етіології становить 19 випадків, зокрема 6 випадків ротавірусної інфекції, сальмонельозу – 11 випадків. Також зареєстровано 19 випадків гастроентеритів невстановленої етіології, 1 випадок вірусного гепатиту А. Не зареєстровано жодного випадку захворювань на шигельоз (дизентерію).

У вогнищах проведений комплекс необхідних заходів, зокрема обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження питної води, харчових продуктів, змивів.

Теги: черкаси, черкаська область, гострі кишкові інфекції, захворювання, лікування


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS