КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах розпочали відзначати річницю прийняття Конституції

Дата: 26-06-2015, 14:47.

У Черкасах розпочали відзначати річницю прийняття Конституції Урочистості в обласному центрі розпочалися ще зранку. Перші особи області й міста, а також пересічні містяни поклали квіти до пам’ятника одному з батьків української державності – Богданові Хмельницькому. 28 червня 1996 року голова Черкаської ОДА назвав днем перемоги українців у боротьбі за самовизначення. А Революція Гідності, мовляв, укотре довела, що закон повинен бути один для всіх: і для владців, і для правоохоронців, і для звичайної людини. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ОДА.

– У Конституції записано чорним по білому, що Україна є унітарною державою, – зауважує Юрій Ткаченко. – На жаль, Росія-агресорка цього не розуміє. І за незалежність і суверенітет нашої країни свої життя на Сході вже віддали 84 черкащани. Ми живемо в час великих сподівань і змін. Вони чекають і на Конституцію. Приміром, у новій редакції Президент України Петро Порошенко пропонує віддати максимум повноважень місцевому самоврядуванню. Вони дозволять громадам проводити максимально незалежну від центра політику. Проте назавжди залишаться незмінними положення Конституції, які визначають державну незалежність і недоторканність кордонів України.

У Черкасах розпочали відзначати річницю прийняття Конституції

У Черкасах розпочали відзначати річницю прийняття Конституції

Теги: черкаси, черкаська область, річниця, Конституція, відзначення, покладання


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o