ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Найвища захворюваність на кишкові інфекції - в Черкасах та на Золотоніщині

Дата: 30-06-2015, 11:17.

Найвища захворюваність на кишкові інфекції - в Черкасах та на Золотоніщині За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції з 20.06 до 26.06.2015 року в області зареєстровано 59 випадків захворювань на ГКІ.

Зокрема у м.Черкаси зареєстровано 25 випадків, Золотоніському районі – 12, Канівському – 4, м.Сміла, м.Умань, Звенигородському районі – по 3 випадки, Городищенському, Черкаському районах – по 2 випадки. На 5 адміністративних територіях виявлено поодинокі випадки гострих кишкових інфекцій, ще на 11 – ці захворювання не реєструвались.

Про це «Нова Доба» дізналася в Держсанепідслужбі в Черкській області.

Серед захворювань на ГКІ кількість гастроентероколітів встановленої етіології становить 15 випадків, зокрема 4 випадки ротавірусної інфекції, сальмонельозу – 24 випадки. Також зареєстровано 19 випадків гастроентеритів невстановленої етіології, 1 випадок вірусного гепатиту А. Не зареєстровано жодного випадку захворювань на шигельоз (дизентерію).

У вогнищах проведений комплекс необхідних заходів, зокрема обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження питної води, харчових продуктів, змивів.

Теги: черкаси, черкаська область, гострі кишкові інфекції, рівень захворюваності, Держсанепідслужба у Черкаській області


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS