СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині виготовляють дорожні знаки до Шевченківських місць

Дата: 26-12-2013, 12:59.

На Черкащині виготовляють дорожні знаки до Шевченківських місць До відзначення 200-ї річниці з дня народження Кобзаря на дорогах Черкащини додатково встановлять 29 знаків маршрутного орієнтування. У Службі автомобільних доріг у Черкаській області «Новій Добі» кажуть, що наразі їх вже виготовляють у одній з філій ДП «Черкаський облавтодор». Вартість робіт сягне близько 150 тис грн.

– Інформаційні вказівники встановлять упродовж двох наступних місяців наступного року при настанні відповідних погодних умов, - зазначає заступник начальника відділу ремонту та експлуатаційного утримання доріг Руслан Гребенюк. – Найбільше знаків, одинадцять, у Звенигородському районі. Два у Канівському, вісім у Лисянському, три в Золотоніському та п’ять в Уманському.

Частина знаків матиме розмір 1,80 х 2,70 м, решта – 4,50 х 2,80. За існуючою схемою туристичних маршрутів у області нині вже встановлені 19 знаків з інформацією про туристичні об’єкти. Також на дорогах державного значення визначені місця для стоянки екскурсійного транспорту. Всього в краї нараховується більше 29 тис дорожніх знаків.

Крім того, за програмою, розробленою Укравтодором, дорожні знаки із зазначенням напрямку руху до Шевченківських об’єктів на Черкащині встановлять у кожному регіоні країни.

Теги: черкаси, черкаська область, Облавтодор, дорожні знаки


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS