Черкаський художній музей грається з відвідувачами

Дата: 1-10-2013, 18:23

Черкаський художній музей  грається з відвідувачами
Еволюція торкнулася чи не всіх сфер людського життя. Не стоїть на місці і Черкаський художній музей. Задля того, щоб показати молоді (і не тільки), що музей це не нудно, команда фахівців музею розробила цікаву гру для розумних, сміливих, веселих – квест «В пошуках сучасного скарбу».
Квест – це коли немає нічого неможливого. Коли саме заплутане питання – вирішується за хвилини, а нездійсненне, здавалося б, завдання – здійснюється за пів-години. Це рішення головоломок і перегони лабиринтами. Це справжні суперники, які не пробачають помилок, і справжня команда, яка підставить плече. У квесті від нашого музею зібрані цікаві питання з історії України, історії мистецтва.
Проходження квесту – це індивідуальна робота в команді на загальний результат. Учасники одночасно виконують завдання. В процесі роботи над квестом відбувається взаємне навчання членів команди, розподіляються ролі в команді, всі члени команди допомагають один одному, розвивається вміння знаходити кілька способів рішень проблемної ситуації. Команда спільно підводить підсумки виконання кожного завдання. Наприкінці учасники обмінюються матеріалами для досягнення спільної мети.

Квест допомогає ефективно вирішувати низку практичних завдань, особливо актуальних для школярів та студентів:
- Учасник квесту вчиться виходити за рамки змісту та форм подання матеріалу.
- Створює можливість розвитку навичок спілкування, тим самим, реалізуючі основну комунікативну функцію.
- Підтримує навчання на рівні мислення, аналізу, синтезу та оцінки;
- Учасник квесту отримує додаткову можливість проявити свої творчі здібності та вміння.
- Учасник квесту вчиться використовувати інформаційний простір для розширення сфери своєї творчої діяльності.

Учасник КВЕСТУ в нашому музеї зможе не тільки оглянути потаємні куточки музею, зануритися у світ мистецтва, ознайомитися з художніми творами, а ще й цікаво та весело провести час з друзями. Впевнена, що це проект, який об’єднає тих, хто хоче жити по-справжньому!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода