СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські ліси патрулюватиме АН-2

Дата: 13-07-2015, 09:41.

Черкаські ліси патрулюватиме АН-2 Із висоти пташиного польоту авіаційна служба охорони лісів під час пожежонебезпечного періоду патрулює ліси Черкащини. На літаку АН-2 працівники Авіаційної бази охорони лісів із неба стежать за лісовими насадженнями , що входять до зони ризику – це переважно хвойні насадження Золотоніського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Черкаського та Чигиринського лісгоспів.
Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Черкаські ліси патрулюватиме АН-2
Повітряне патрулювання здійснюється під час високого та найвищого класу пожежної небезпеки, адже в такий спосіб оперативно можна виявити загорання лісу, особливо на віддалених від населених пунктів та важкодоступних ділянках.

– В нас є узгоджений маршрут для польотів, – зазначає льотчик-спостерігач Черкаського відділення ДП «Українська державна база авіаційної охорони лісів» Олександр Войцях. – Проте ми діємо по ситуації, якщо виявляємо задимлення чи загорання, то корегуємо наш політ – для встановлення точних координат пожежі та повідомлення про неї всіх необхідних служб. Загальний час нашого польоту триває три години.

За словами головного спеціаліста обласного управління лісового та мисливського господарства Миколи Бихала, інформація з борту літака у разі потреби одразу передається за допомогою радіозв’язку диспетчеру управління для оперативного реагування і прийняття необхідних рішень.
Черкаські ліси патрулюватиме АН-2
Екіпаж лісових охоронців складається з трьох осіб. В цьому році почали патрулювати з 24 червня. І хоч літак має за плечима кілька десятків років та сотні тисяч кілометрів польотів, знаходиться в хорошому технічному стані та повній бойовій готовності. Із висоти 300 метрів авіаційна команда оглядає територію загальною площею близько 90 тисяч гектарів.

– Під час цього непростого для лісівників періоду ми використовуємо всі методи та засоби, аби вберегти ліси від пожеж, – зауважує начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. – Здійснюється наземне патрулювання працівниками лісової охорони, за допомогою 13 камер відеоспостереженя ведеться перехресний відеонагляд за насадженнями. Авіаційне патрулювання – це ще один спосіб оперативного виявлення та своєчасної локалізації загорань в лісах області під час найбільшої пожежонебезпеки.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства вкотре звертається до громадян – під час спекотної та сухої погоди утримайтеся від відвідин лісових масивів, а також від використання відкритого вогню в лісах та прилеглих територіях. Закликаємо не порушувати вимог пожежної безпеки у лісах, цим самим сприяти їх охороні та збереженню.

Теги: черкаси, черкаська область, літак, АН-2, патрулювання лісів, Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства


Черкаси наживо

У Черкасах уже понад 30 років діє унікальний дитячий садочок для особливих, «сонячних» дітей. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
Тричі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом
< >
З любов’ю до села ...
Володимир Чос, RSS
Втрата часу ...
Анна Крутіхіна, RSS
Досі не вагітна? ...
Ірина Семенова, RSS
Це її війна... ...
Юлія Фомічова, RSS