ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Микола Кушнір: Якщо люди хочуть реально заощаджувати, то потрібно ставити лічильники й на тепло, і на гарячу воду

Дата: 6-08-2015, 16:20.

Микола Кушнір: Якщо люди хочуть реально заощаджувати, то потрібно ставити лічильники  й на тепло, і на гарячу воду Директор комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір говорить, що, якщо мешканці будинку, ОСББ чи ЖБК хочуть заощаджувати, то вони мають встановити лічильники тепла не лише на опалення, але й на гарячу воду. З юридичної точки зору, за його словами, має відбуватися загально будинковий облік, а не лише його частина. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській міській раді.

У будинках, де встановлені ІТП (а таких – 103) одразу ведеться облік тепла і гарячої води, тож люди знають скільки спожили.

– Зараз дуже багато звертається представників будинків з питанням: чому потрібно встановлювати лічильники тепла і лічильники на гарячу воду. Відповідаємо. Якщо люди хочуть реально заощаджувати, то потрібно ставити прилади обліку і на тепло, і на гарячу воду. Чому так? Бо мережі гарячої води частково виконують функції опалення: сушилки для рушників, стояки, мережі, що проходять через під’їзд, підвал тощо, – розповів Микола Кушнір.

Він зазначив, що лічильник на гарячу воду дає величезний плюс. Люди платять за те, що спожили. У випадку проведення гідравлічних випробувань чи ремонту мереж, люди не платитимуть, бо прилади обліку не рахуватимуть.

Теги: черкаси, черкаська область, лічильники, гаряча вода, тепло, встановлення, тарифи, економія


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o