«Славутич» знову перший

У 14-му турі підопічні Ігоря Петрова вдома обіграли одного з аутсайдерів «Макіїввугілля» з рахунком 2:0. Після цієї перемоги «Славутич» знову очолив турнірну таблицю другої ліги.
Після кубкового успіху черкаські футболісти здобули впевнену перемогу і в чемпіонаті України. І хоча наші земляки забили тільки два м\’ячі, це аж ніяк не відображає відчутної переваги «Славутича» протягом усього поєдинку.
Господарі відразу взялися до справи, і небезпечні моменти біля воріт суперника не змусили себе чекати. Зокрема, активно попереду діяли Дацюк і Полтавець. А в середині першого тайму черкащани відкрили рахунок. Гості у своєму штрафному майданчику порушили правила проти Ємельянова, і Роман Дацюк реалізував пенальті. Перед перервою найкращий бомбардир «Славутича» міг відзначитися вдруге, але не використав навіс Захаревича.
На перших хвилинах другого тайму вже забив сам Ярослав. Увійшовши до штрафного майданчика, він із другої спроби відправив шкіряну кулю в сітку воріт «Макіїввугілля». Після цього господарі ще не раз могли засмутити голкіпера приїжджої команди, але обмежилися двома голами.
Після цієї перемоги «Славутич» знову повернувся на перший рядок турнірної таблиці. У п\’ятницю черкащани зіграють у Дніпродзержинську зі «Сталлю».