СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Лисянці збирають кришечки на протези

Дата: 28-08-2015, 07:06.

У Лисянці збирають кришечки на протези У Лисянці розпочалася акція «Збери кришечки – допоможи бійцю». Ідея її проведення виникла у волонтерки Тетяни Руденко з Києва, а підтримав її в Лисянці Богдан Миколенко, батько якого знаходиться в зоні проведення АТО.

Він організував місця для збору кришечок в магазинах «Квіточка», «Каштан» та в торговому центрі «П’ятачок». Надалі їх передадуть до пунктів збору Черкас або Києва. Пластикові пляшки й кришечки від напоїв підуть на виготовлення протезів бійцям, поранених на Сході.
Уперше кришечки почали збирати у Туреччині у 2010 році. Їх переробили і на виручені кошти купили інвалідну коляску. Цей проект хороший тим, що кожен, незалежно від свого достатку, може підтримати воїнів. Кришечки можуть бути будь-якого розміру, але обов’язково чистими і побільше. Для протеза руки, приміром, потрібно 500 тисяч кришечок, а для протеза ноги – 850 тисяч.

Олександр Щербатюк

Теги: черкаси, черкаська область, Лисянка, кришечки, АТО, бійці, допомога, протези


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS