СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Найбільше новорічних ялинок продали на Звенигородщині

Дата: 9-01-2014, 12:34.

Найбільше новорічних ялинок продали на Звенигородщині У грудні 2013 року лісгоспами області реалізовано майже 25 тисяч новорічних ялин і сосон на загальну суму 1,3 мільйони гривень. Найбільше пухнастих красунь продали в Звенигородському (4 200), Уманському (4 195) та Корсунь-Шевченківському (2 560) лісгоспах.

Про це «Новій Добі» повідомили в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Новорічні ялинки можна було придбати у лісництвах, в спеціалізованих магазинах «Лісовичок». А ще цьогорічним нововведенням стали ялинкові базари, які були облаштовані неподалік кожного лісгоспу та на автомобільних трасах. Саме на таких торговельних майданчиках було продано майже 9 тисяч новорічних ялинок.

В обласному управлінні також діяв телефон «гарячої лінії», за яким всі бажаючі мали змогу детальніше дізнатися про реалізацію новорічних дерев в лісгоспах та лісництвах, висловити свої скарги, повідомити про правопорушення. Слід зазначити, що жодних нарікань на якість проданих лісгоспами ялинок не надходило.

Для запобігання проявам браконьєрства, згідно розпорядження №409 голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба, протягом грудня була організована операція «Новорічна ялинка», головною метою якої стало посилення охорони хвойних насаджень. У кожному районі Черкаської області було створено спеціальні рейдові бригади, до яких ввійшли працівники державної лісової охорони, правоохоронних органів та Державної екологічної інспекції. Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах, чатування на нелегальних заготівельників ялинок здійснювали 117 бригад (350 природоохоронців).
Загалом в ході перевірок в межах області рейдовиками було виявлено 39 самовільно зрубаних ялин та сосон, сума накладених штрафів складає 10,3 тис. грн, з них вже сплачено – 9,5 тис. грн.

Теги: черкаси, черкаська область, новорічні ялинки, обласне управління лісового і мисливського господарства, продаж, ялинкові базари


Черкаські обранці порівняли політичне життя міста із кінострічками та серіалами. Свої мистецькі враженння переповіли журналістам телеканалу ВІККА.
Комедію «Гамлет і Джульєтта» представили у Майстерні Акутальної Творчості цими вихідними. Актори, окрім того, що змушують глядача сміятися,
< >
Черкаси – місто книжне ...
Василь Теремко, RSS