ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТА



Новина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Де на Черкащині діють безкоштовні спортивні школи для дітей?

Дата: 18-09-2015, 15:04.

Де на Черкащині діють безкоштовні спортивні школи для дітей? Сьогодні для більшості батьків актуальним стало питанням не лише в якій загальноосвітній школі навчатися дитині, а й яким видом спорту займатися в позаурочний час. Про це «Новій Добі» повідомили в Управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

Про важливість заняття фізичною культурою і спортом описано більш ніж достатньо. Наголосимо лиш на тому, що виховання у спортивному середовищі сприяє формуванню у дітей почуття колективності, розуміння того, що будь-яка мета досягається у взаємодії з іншими партнерами чи колегами, а результат залежить від внеску кожного учасника, що допомагає прояву самостійності та ініціативності.

Для тих, хто ще не визначився чи перебуває у пошуку виду спорту, яким би хотів займатися, пропонуємо вашій увазі перелік видів спорту, які культивуються в Черкаській області:

Олімпійські види спорту

Бадмінтон представлено в наступних школах:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
3.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа.

Баскетбол:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2. Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
4.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
6.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
7.Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
9. Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області.

Бокс:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;
4.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
5.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
7.Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
8.Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
9.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
10.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;
11.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ФСТ ЧОО «Спартак».

Боротьба вільна:

1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
4.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа.

Боротьба греко-римська:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
3. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Важка атлетика:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
3.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос».

Велоспорт – шосе:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради.

Веслування на байдарках і каное:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради;
2.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
3.Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив».

Веслування академічне:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з веслування Черкаської міської ради.

Волейбол:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
4.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
5.Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа;
7.Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
8.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
9. Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
10. Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа;
11. Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
12. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
13. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
14.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
15. Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
16.Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
17.Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
18. Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
19.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
20.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
21 Уманська районна дитячо-юнацька спортивна «Колос».

Гімнастика спортивна:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради;
2.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
3.Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Гімнастика художня:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2.Черкаська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

Дзюдо:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2. Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
3.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
4. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
5. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
7. Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
8. Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
9.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
10. Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
11. Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
12. Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
13. Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ «Спартак»;
14. Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;

Кінний спорт:
1.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;

Легка атлетика:
1.Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради;
2. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
4.Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
7. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
9.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
10.Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
11. Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
12.Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
13.Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
14.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
15.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
16.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України;
17 .Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа.

Плавання:
1.Дитячо-юнацька спортивна школа з плавання «Надія» ФСТ «Україна» (м. Черкаси).

Стрільба з луку:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Стрільба кульова:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2. Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Теніс:
1.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».

Теніс настільний:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
4.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа ;
5.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
6.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
7.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаського обласного ФСТ «Спартак».

Триатлон:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»

Тхеквондо (ВТФ):
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Динамо» України.

Фехтування:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 Черкаської міської ради.

Футбол:
1. Комунальний заклад «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради;
2. Дитячо-юнацька спортивна школа «Дніпро-80» Черкаської міської ради;
3.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія»;
4. Маньківська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
5.Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа;
6.Смілянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Старт»;
7. Ватутінська дитячо-юнацька спортивна школа;
8.Звенигородська дитячо-юнацька спортивна школа;
9.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп»;
10. Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацькаспортивна школа;
11.Тальнівська дитячо-юнацька спортивна школа;
12. Канівська дитячо-юнацька спортивна школа міського відділу освіти виконавчого комітету Канівської ради;
13. Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області;
14.Монастирищенкська дитячо-юнацька спортивна школа;
15.Шполянська дитячо-юнацька спортивна школа;
16.Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
17. Драбівська дитячо-юнацька спортивна школа;
18.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
19.Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
20. Черкаська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
21.Уманська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
22.Чорнобаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
23.Лисянська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
24. Катеринопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
25. Канівська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
26.Жашківська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»;
27.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа;
28.Матусівська дитячо-юнацька спортивна школа;
29.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
30.Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа.

Хокей на траві:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».

Неолімпійські види

Армспорт:
1.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт» (м. Канів);
2. Корсунь-Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа.

Боротьба самбо:
1.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Годзю-рю карате:
1. Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт» (м. Канів).

Гімнастика естетична:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Спартак» Черкаської міської ради.

Кікбоксинг (та версії):
1.Комплесна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;
2.Обласна дитячо-юнацька спортивна школа з ФСТ ЧОО «Спартак»;
3. Золотоніська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа.

Кіокушинкай карате:
1.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
2. Золотоніська дитячо-юнацька спортивна школа.

Пауерліфтинг:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вікторія» Черкаської міської ради;
2.Корсунь-Шевченківська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа;
3.Городищенська дитячо-юнацька спортивна школа;
4. Дитячо-юнацька спортивна школа "Зеніт".

Спортивна акробатика
1.Уманська дитячо-юнацька спортивна школа №1;
2. Дитячо-юнацька спортивна школа «Зеніт».

Спортивне орієнтування:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія».

Таеквондо (ІТФ):
1.Христинівська районна дитячо-юнацька спортивна школа.

Традиційне карате:
1.Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімп».
2.Дитячо-юнцька спортивна школа «Зеніт»;
3. Шевченківська дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив»;

Шахи:
1 Кам'янська дитячо-юнацька спортивна школа;
2.Дитячо-юнацька спортивна школа Чигиринської районної ради Черкаської області
А також представлені в спортивних клубах та ВНЗ І - ІV рівнів акредитації.

Спортивно-технічні та прикладні види спорту

Військово-спортивні багатоборства:
1. Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Вулкан» Черкаської міської ради;

Пожежно-прикладний спорт: представлені ВНЗ ІІІ - ІV рівнів акредитації;

Морські багатоборства:
1.Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Черкаської міської ради;
2.Обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа ЧОО ФСТ «Спартак»;

Види спорту для інвалідів:

Армспорт, бочча, веслування академічне, волейбол, лижні перегони,пара каное, пауерліфтинг,фехтування на візках,футзал, шахи,шашки
представлені в Комунальному закладі «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради»

Голбол, легка атлетика,плавання, стрільба кульова, теніс настільний,футбол
представлені в Комунальному закладі "Обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів" Черкаської обласної ради





Теги: черкаси, черкаська область, новини Черкащини, новини Черкас, черкаські новини


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS