КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Для потреб черкаського театру виділили 350 тис грн

Дата: 21-09-2015, 17:48.

Для потреб черкаського театру виділили 350 тис грн На придбання музично-акустичної апаратури та пального для забезпечення активної роботи колективу Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка в особливих умовах з обласного бюджету за рахунок різних джерел виділили 350 тисяч гривень. Про це розповіла директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Наталія Кравченко. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ОДА.
Крім того, на останній сесії з обласного бюджету на реконструкцію приміщення театру, який постраждав при пожежі, виділили майже мільйон гривень.

− Загалом на ремонт Черкаського театру з бюджету поки що передбачено 1,4 мільйона гривень. На сесії, що відбулася 28 серпня, на реконструкцію будівлі виділили 442 тисячі гривень, а 17 вересня депутати проголосували за те, щоб направити на першочергові потреби з відбудови драмтеатру ще майже мільйон гривень, − пояснила директор Департаменту фінансів Наталія Кравченко.
Нагадуємо, що за попередніми оцінками, на ремонт театру необхідно 83 мільйони гривень, які мають надійти з державного, обласного та міського бюджетів, а також бюджетів усіх рівнів Черкащини. У першу чергу в театрі збираються розпочати ремонт і перепокрівлю даху, зміцнити пояс другого поверху, а також замінити вікна.

Теги: черкаси, черкаська область, кошти, бюджет, театр


Черкаси наживо

Новонароджене немовля підкинули до Черкаської районної лікарні. Вчора о шостій годині вечора хлопчика на першому поверсі знайшла працівниця
Директор департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, Олександр Шабатін повідомив про те, що цьогоріч трупа Черкаського
Цикорій з молоком ...
Анна Сакун, RSS
Кобзарський рід з Чорнобая ...
Лев Хмельковський, RSS
Можу ...
Анна Сакун, RSS
Чого ми хочемо? ...
Анна Сакун, RSS
А це потрібно – нам усім! ...
Володимир Даник, RSS
Мої прикрощі через Леніна ...
Лев Хмельковський, RSS