СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Понад 53 тисячі черкащан скористалися послугами обласної служби зайнятості

Дата: 23-09-2015, 12:47.

Понад 53 тисячі черкащан скористалися послугами обласної служби зайнятості На Черкащині за вісім місяців послугами обласної служби зайнятості скористалися 53,5 тисячі безробітних. Щоправда, кількість вакансій, заявлених роботодавцями у цей період, становила 25,5 тисяч одиниць, повідомляють в Черкаському обласному центрі зайнятості. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі зайнятості.

За цей період в регіоні за направленням служби зайнятості працевлаштували 24,5 тисячі осіб, з яких 17,3 тисячі − зареєстровані безробітні. Крім того, за цей час працевлаштували 4,1 тисячу безробітних з числа осіб, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а це батьки, які мають дітей віком до 6 років, випускники навчальних закладів, діти-сироти чи люди з інвалідністю. На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат єдиного соціального внеску поступили 419 безробітних, у тому числі 142 особи, недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 277 осіб, працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.
Започаткували власну справу завдяки отриманню одноразової допомоги по безробіттю 452 особи. Також професійне навчання за направленням служби зайнятості отримали 6,7 тисяч громадян.

Станом на 1 вересня в області зареєстрували 21 тисячу безробітних, з них 16 тисяч осіб отримували допомогу по безробіттю, середній розмір якої у серпні становив 1 209,15 грн.

Теги: черкаси, черкаська область, центр зайнятості, послуги, безробітні, робота, вакансії


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o