Юні черкащани вибороли призові місця на Всеукраїнському турнірі з кікбоксингу

24-27 вересня у м. Бровари відбувся Всеукраїнський турнір з кікбоксингу «Молодь України» серед юнаків та юніорів, Кубок України з кікбоксингу «WAKO» серед дорослих у розділах К-1, лоу-кік, кік-лайт. Про це «Новій Добі» повідомили в Управлінні у справах сім\’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

На Всеукраїнському турнірі серед юнаків та юніорів І місце посіли Гарбуз Олександр у розділі кік-лайт та Вітряк Віктор у розділі фул-контакт, на ІІ місці – Фостій Юрій у розділі кік-лайт, Стеблина Євген у розділах лоу-кік і кік-лайт та Вітряк Віктор у розділі лоу-кік.

«Кубок» з кікбоксингу «WAKO» серед дорослих за І місце у розділі кік-лайт виборов Ткаченко Іван (вагова категорія +94кг). «Бронзу» в розділі кік-лайт завоювали Приходько Ігор (вагова категорія – 84кг), Ткаченко Євген (вагова категорія – 74кг) та Дрозд Олександр (вагова категорія – 57кг).