У Черкасах відбувся турнір з футзалу «Кубок Ковпака»

Цього разу змагання провели вже вчетверте. Змагання тривали протягом чотирьох днів. Серед учасників визначали переможців та призерів у трьох вікових групах.

Нинішній турнір виявився більш масштабним, ніж попередні. Цього разу його учасники змагалися вже у трьох вікових групах. Першими розпочали боротьбу юнаки 2002-2003 років народження. За їхньою грою уважно спостерігав сам Олександр Ковпак.
Олександр Ковпак, гравець збірної України з футболу: «Это наше будущее – дети. И если есть возможность, мы будем дальше проводить такие турниры и развивать их».

У цій віковій групі у фіналі зійшлися черкаський \”Дніпро-80-Шторм\” та команда \”ЛНЗ-Лебедин\”. У напруженій боротьбі перемогу святкували представники обласного центру – 4:2. Бронзу здобули юні футболісти Шполи. Найкращим гравцем турніру визнаний футболіст команди-переможниці Сергій Копил.

У найстаршій віковій групі серед гравців 2000 р. н. найсильнішим став кременчуцький «Кремінь». Він у фіналі з рахунком 3:0 обіграв черкаське «Дніпро-80». Приз найкращого гравця отримав Ігор Руденко з «Дніпра-80».

А серед наймолодших учасників турніру перемогу здобула христинівська «Фортуна». Вона у фіналі здолала кременчуцький «Кремінь». Найкращим гравцем турніру у цій віковій категорії визнали христинівця Володимира Мітасова.